Paikallisyhdistykset

Oulun paikallisyhdistysten yhteystiedot: 

Ala- ja Tirinkylien paikallisyhdistys 

Aki Kontio, 0400 928 614, aki.kontio(at)gmail.com

Haukiputaan paikallisyhdistys 

Jonna Kurvinen, 0400330470, jonna(at)jonnalkv.fi

Haukiputaan Jokikylän paikallisyhdistys 

Sanna Rehu, 040 7564823, sanna.rehu(at)dnainternet.net 

Juopulin paikallisyhdistys 

Heikki Mäkikangas, hmakikangas(at)gmail.com

Jäälin paikallisyhdistys 

Julia Tikkala, 050 3594737, juliatikkala(at)gmail.com

Kaukovainion paikallisyhdistys 

Väinö Jounila, 0440332625, vaino.jounila(at)pp.inet.fi

Kellon paikallisyhdistys 

Jani Alakangas, 0400 803 792, jani.alakangas(at)gmail.com 

Keskustan Oulun paikallisosasto  

Hannes Kortesalmi, 040 5545460, hannes.kortesalmi(at)ouka.fi

Kiimingin paikallisyhdistys 

Anneli Näppä, 044 585 7893, anneli.nappa(at)pp2.inet.fi

Korvenkylän paikallisyhdistys 

Heikki Rajavaara, 040 7535482 

Nuorittan paikallisyhdistys 

Pertti Märsy 

Oulujoen paikallisyhdistys 

Matti Lukka, 0443312306, matti.lukka(at)ouka.fi

Oulun Keskustanaiset 

Suvi Helanen, 050 339 0660, suvi.helanen(at)ouka.fi

Oulun Keskustanuoret 

Pekka Huhtala, 040 0399973, pekka.huhtala(at)gmail.com 

Oulun Keskustakerho 

Kyösti Kokkonen, 044 055 1311, kyosti.kokkonen(at)gmail.com

Oulun Keskustaopiskelijat 

Olga Oinas-Panuma, 044 3569063 olgaoinaspanuma(at)gmail.com 

Oulunlahden paikallisyhdistys 

Kari Vuollo, 050 5671520, kari.vuollo(at)gmail.com

Oulunsalon paikallisyhdistys 

Juha-Pekka Vesala, 0405331285, juha-pekka(at)vesala.biz 

Tervakaupunnin paikallisyhdistys 

Jaakko Ruokola, 044 5117307, jaakko.ruokola(at)osna.fi

Tuiran paikallisyhdistys 

Mauri Moilanen, 040 910572, mauri56.moilanen(at)gmail.com

Yli-Ii